Senkronet Network Solutions

Bilişim sektöründe öncülük eden SenkroNet, 2004 yılının başından itibaren faaliyet gösterdiği internet hizmetleri alanında çok kısa sürede, müşterilerinin büyük memnuniyeti ile etkili bir müşteri potansiyeline ulaşarak servis kalitesini ispatlamıştır. SenkroNet, müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güç ve istikrar ile hizmet seviyesini daha da yükselterek Türkiye'de internet hizmetleri alanında lider firma olmayı hedeflemektedir. Müşteri Memnuniyeti'nde Lider' sloganı ile hizmetlerini kullanıcılarına açan SenkroNet'te, hizmet alan tüm müşterilerin kayıtsız şartsız tam memnuniyetini sağlamak en öncelikli sorumluluk alanı kabul edilerek, hizmetler ve işleyişi bu yönde her geçen gün geliştirilmektedir.

Türkiye 'de, fiber optik altyapı ile doğrudan Türk Telekom omurgasına bağlı sunucularla maksimum kesintisizlik ve maksimum hız sağlanarak, mümkün olan en kaliteli hizmeti sunulmaya çalışılmaktadır.

Senkronet Domain kaydı, Windows ve Linux Hosting , Sunucu Barındırma , Sunucu Kiralama , Sanal Sunucu(Vps), Sunucu Bakım & Onarım & Güvenlik, Network hizmetleri, Web tasarım, Awbs satış & kurulum & destek, Ssl Sertifikası, Plesk kurulum & destek ve satış konularında profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

İletişim Formu

CAPTCHA code

İletişim Bilgileri


Çalışma Saatleri

  • Pazatesi - Cuma 09:00 / 19:30
  • Cumartesi - 09:30 / 18:00
  • Pazar - 10:00 / 18:00

Önemli Not! Sunucu hizmetleri desteği kesintisiz 24 saat sürmektedir